Zoom1 / 5Lampa Emergenta Led Urcare Trepte Scara - 2 Fete
Cod: LELUTS2F
LAMPA EMERGENTA LED URCARE TREPTE SCARA - 2 FETE se alimenteaza la 220V si se incarca la putere maxima in 24 ore. Avand inscriptia EXIT cu sageata sus si pictograma de trepte/scara pe ambele fete, acesta lampa de emergenta cu LED si acumulator are o autonomie de 120 de minute si se poate monta suspendata de tavan.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | Minim 120 minute |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Dispersor | Mat cu inscriptie transparenta |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Suspendat |
| Numar fete | Doua fete |
| Pret | Sub 50 lei |
| Produse | EXIT Sageata Sus |
| Putere | 3W |
| Regim functionare | Permanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Emergenta Led Urcare Trepte Scara - 2 Fete
Din aceeasi gama
Descriere
LAMPA EMERGENTA LED EXIT SAGEATA SUS URCARE TREPTE SCARA
Caracteristici LAMPA EMERGENTA LED URCARE TREPTE SCARA - DOUA FETE | |
|---|---|
| Model | LELUTS2F |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 355 x 150 x 23 mm |
| Tensiune alimentare | 220V AC |
| Tehnologie | LED (6x0.5W) |
| Flux luminos | 100 lumeni |
| Acumulator | Da (Ni-Cd 350mAh 1.2V) |
| Autonomie | 120 min |
| Timp incarcare | <24 ore |
| Montare | Suspendat de tavan |
Aplicatii LAMPA EMERGENTA LED EXIT SAGEATA SUS PENTRU URCARE TREPTE SCARA | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Emergenta Led Urcare Trepte Scara - 2 Fete? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















