Zoom1 / 2Kit Emergenta Pentru Tuburi LED De La 10W Autonomie 4.5H
Cod: KETL10W45H
Acest Kit Emergenta Tuburi LED De La 10W Autonomie 4.5H poate fi utilizat pentru transformarea unui tub LED intr-un tub LED cu functie de emergenta. Fata de alte kit-uri de emergenta acesta este foarte usor de montat, instalarea facandu-se imediat.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Autonomie | 270 minute |
| Certificate | CE, RoHS |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni uz casnic / 12 luni uz industrial |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Produse | Antipanica |
| Produse | Kit-uri emergenta |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Kit Emergenta Pentru Tuburi LED De La 10W Autonomie 4.5H
Din aceeasi gama
Descriere
Informatii Generale Kit Emergenta Pentru Tuburi LED De La 10W Autonomie 4.5H |
|
|---|---|
| Cod Produs | KETL10W45H |
| Compatibil | Tuburi LED >10W |
| Tensiune intrare | AC 90-280V AC |
| Tensiune iesire | 90-280V AC 300mA |
| Acumulator | Li-ion 11.1V 5000mAh |
| Durata incarcare | minim 25 ore |
| Autonomie | 4.5 ore la 10W |
| Putere in regim de emergenta | 10W |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Buton Test | Da |
| Indicatoare optice | Da |
Alte informatii Kit Emergenta Pentru Tuburi LED De La 10W Autonomie 4.5H |
|
|---|---|
|
Produse Compatibile toate Tuburile LED cu putere mai mare de 10W cumparate de la noi |
|
|---|---|
Instructiuni de instalare si functionare(descriere schita montaj) |
|
|---|---|
Observatii: 1. Acest produs trebuie instalat de electricieni autorizati. Interziceti conectarea firelor atunci cand tensiunea de alimentare este pornita. Porniti alimentarea dupa ce va asigurati ca nu exista niciun risc de scurtcircuit si conectarea este efectuata corespunzator. 2. Linia electrica principala: cablul sub tensiune TL si linia nula N. Conectati-va direct la linia electrica principala. Niciun comutator nu poate fi permis la iluminatul de siguranta. 3. Comutatorul de perete controleaza doar alimentarea principala a iluminatului. Comutarea cablului sub tensiune SL si incarcarea cablului sub tensiune TL ar trebui sa fie in aceeasi faza. 4. Lumina verde reprezinta alimentarea principala, cand martorul de incarcare este aprins lumina este rosie, cand functionarea este defectuoasa lumina este galbena. Butonul "Test" este folosit la testare. 5. Starea iluminatului de siguranta complet este semnalizat prin stingerea luminilor de prezenta. 6. Functie de autotestare (inspectie lunara, inspectie anuala). 7. Ar trebui sa incarcati lampa LED si sa incarcati pachetul de urgenta inainte de utilizare. 8. Temperatura ambientala varianta intre -10 grade si 50 grade Celsius. 9. Testarea frecventa este interzisa. Fiecare interval de testare nu este mai mic de un minut. 10. Pentru utilizare normala, trebuie sa descarcati complet bateria o data la trei luni pentru conservarea bateriei si pentru a prelungi durata acesteia de viata. |
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Kit Emergenta Pentru Tuburi LED De La 10W Autonomie 4.5H? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















