Zoom1 / 3Corp Emergenta Hidrant Led O Singura Fata
Cod: CEHL-H
★★★★★5/5 (1 recenzii)Avand caracteristici tehnice in concordanta cu cerintele in vigoare, acest CORP EMERGENTA HIDRANT LED are o autonomie de minim 90 de minute si are un design simplu ce scoate in evidenta prezenta dispozitivului hidrant. Poate fi montat pe perete sau suspendat de tavan, iar alimentarea se face direct la tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
-15%Corp Iluminat Siguranta Exit Cu Led
-20%Lampa Iluminat Emergenta 30 X Smd Led
-10%Lampa Emergenta Iesire Exit Sageata Stanga Cu 1 Fata
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | Minim 90 minute |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Certificate | CE, RoHS |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | Acumulator: 6 luni, LED: 12 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat pe perete sau suspendat |
| Numar fete | O fata |
| Pret | Sub 50 lei |
| Produse | Hidrant |
| Putere | 1W |
| Regim functionare | Permanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Emergenta Hidrant Led O Singura Fata
Din aceeasi gama
Descriere
CORP EMERGENTA HIDRANT CU LED SI ACUMULATOR
Caracteristici CORP EMERGENTA HIDRANT - O SINGURA FATA |
|
|---|---|
| Model | CEHL-H |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 356 x 150 x 23 mm |
| Tensiune alimentare | 220V AC |
| Tehnologie | LED (6x0.1W) |
| Acumulator | Da (Ni-Cd 600mAh 3.6V) |
| Autonomie | minim 90 min |
| Timp incarcare | <24 ore |
| Montare | Perete / Tavan |
Aplicatii CORP EMERGENTA HIDRANT CU LED SI ACUMULATOR |
|
|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Victor M. · 5 aprilie 2020
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Emergenta Hidrant Led O Singura Fata? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















