Zoom1 / 3Lampa Iluminat Emergenta Hidrant
Cod: LIEEH
Putand fi montata atat pe perete cat si pe tavan, LAMPA EMERGENTA HIDRANT este prevazuta cu acumulator si are o autonomie de aproximativ 90 de minute, avand un consum de doar 0.6W. Timpul de incarcare este de maxim 24 ore.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
-15%Corp Iluminat Siguranta Exit Cu Led
-5%Lampa Emergenta Led Coborare Trepte Scara - 2 Fete
-20%Lampa Iluminat Emergenta 30 X Smd Led
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | Minim 90 minute |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Dispersor | Mat cu inscriptie transparenta |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat pe perete sau suspendat |
| Numar fete | O fata |
| Produse | Hidrant |
| Putere | 1W |
| Regim functionare | Permanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Iluminat Emergenta Hidrant
Din aceeasi gama
Descriere
LAMPA HIDRANT CU LED SI ACUMULATOR
Caracteristici LAMPA EMERGENTA HIDRANT - O SINGURA FATA | |
|---|---|
| Model | LIEEH |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 356 x 150 x 23 mm |
| Tensiune alimentare | 220V AC |
| Tehnologie | LED (6x0.1W) |
| Acumulator | Da (Ni-Cd 600mAh 3.6V) |
| Autonomie | minim 90 min |
| Timp incarcare | <24 ore |
| Montare | Perete / Tavan |
Aplicatii LAMPA EMERGENTA HIDRANT CU LED SI ACUMULATOR | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Iluminat Emergenta Hidrant? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















