Zoom1 / 3Lampa Iluminat Emergenta Hidrant Simplu
Cod: LIEEHS
★★★★★4.7/5 (3 recenzii)Acest model de LAMPA EMERGENTA HIDRANT SIMPLU este compusa din sticla cu fundal rosu marcata cu inscriptia HIDRANT iar in parte din spate este o tablita prevazuta cu doua gauri pentru montarea pe perete. Daca se doreste montarea agatata de tavan, sustinerea ei se va face de cele doua inele.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
-15%Corp Iluminat Siguranta Exit Cu Led
-15%Lampa Iluminat Emergenta Iesire Exit Cu 1 Fata
-20%Lampa Iluminat Emergenta 30 X Smd Led
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | Minim 120 minute |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Dispersor | Mat cu inscriptie transparenta |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat pe perete sau suspendat |
| Numar fete | O fata |
| Pret | Sub 50 lei |
| Produse | Hidrant |
| Putere | 1W |
| Regim functionare | Permanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Iluminat Emergenta Hidrant Simplu
Din aceeasi gama
Descriere
LAMPA HIDRANT SIMPLU CU LED SI ACUMULATOR
Caracteristici LAMPA EMERGENTA HIDRANT SIMPLU - O SINGURA FATA |
|
|---|---|
| Model | LIEEHS |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 356 x 150 x 23 mm |
| Tensiune alimentare | 220V AC |
| Tehnologie | LED (6x0.1W) |
| Acumulator | Da (500mAh 3.6V) |
| Autonomie | minim 120 min |
| Timp incarcare | <24 ore |
| Montare | Perete / Tavan |
Aplicatii LAMPA EMERGENTA HIDRANT SIMPLU CU LED SI ACUMULATOR |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
4.7
3 recenzii
Catalin E. · 6 august 2025
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
DUMITRU S. · 21 august 2023
Produs de calitate si fiabilitate corespunzatoare la un pret echilibrat.
ILIUTA I. · 6 august 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Iluminat Emergenta Hidrant Simplu? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















