
Corp Industrial Led 200W Ufo Ip20 18000 Lumeni
Cod: CIL200WUFO90LMW
Cu o putere de 200W si cu o lumina alb rece amplificata de lupele prevazute pe dispersor, acest CORP INDUSTRIAL LED 200W UFO 18000 LUMENI este solutia pentru iluminatul economic si de lunga durata pentru diferite aplicatii cum ar fi: depozite, hale, sali de sport, supermarket-uri sau spatii de productie.
Pret cu TVA inclus
Corp Industrial Led 200W Ufo Ip20 18000 Lumeni
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-35%Suport Tub Neon Led 2 X 1200 Mm
-40%Proiector Led 300W Smd Ultra Slim Galaxy
-10%Corp Led Industrial Ufo 200W Ip65 28000 Lm - 5 Ani Garantie
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Lampi industriale cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Antracit |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Efect Lupa |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Suspendat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 200W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 60 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Industrial Led 200W Ufo Ip20 18000 Lumeni
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP INDUSTRIAL LED 200W IP20 UFO |
|
|---|---|
| Model | CIL200WUFO90LMW |
| Putere | 200W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Transformator | IP20 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece - 6000 - 6500K |
| Luminozitate | 18000 lm |
| Unghi de Lumina | 60 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Plastic |
| Dimensiuni | Ø 400 x 150 mm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP ILUMINAT INDUSTRIAL 200W IP20 UFO |
|
|---|---|
|
Aplicatii LAMPA INDUSTRIALA LED 200W UFO IP20 |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Industrial Led 200W Ufo Ip20 18000 Lumeni? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















