Zoom1 / 3Lampa Industriala Led 150W Ufo Alb Rece ip65
Cod: LIL150WUFO
★★★★★5/5 (2 recenzii)LAMPA INDUSTRIALA LED 150W UFO ALB RECE IP65 este o alternativa foarte economica a vechilor lampi de altelier, care te incanta atat prin designul modernist cat si prin eficienta luminoasa. Pe langa asta ele au greutatea si volum redus.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Lampi industriale cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Suspendat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 150W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Industriala Led 150W Ufo Alb Rece ip65
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice LAMPA INDUSTRIALA LED 150W IP65 UFO ALB RECE IP65 |
|
|---|---|
| Model | LIL150WUFO |
| Putere | 150W |
| Tip LED | SMD |
| Putere de intrare | AC 220-240V |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece - 6000 - 6500K |
| Luminozitate | 13500 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Plastic |
| Dimensiuni | Ø 298 x 48 mm (fara carlig) |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici LAMPA ILUMINAT INDUSTRIAL 150W IP65 UFO |
|
|---|---|
|
Aplicatii LAMPA INDUSTRIALA LED 150W UFO IP65 ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Stefan B. · 24 august 2024
Sunt extrem de mulțumit de produs, luminează puternic,calitatea produsului excelentă
Dura K. · 19 aprilie 2024
Suntem foarte multumiti de acest produs cat si colaborarea cu cei de la produseled Recomand!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Industriala Led 150W Ufo Alb Rece ip65? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















