
Corp Stradal Smd Led 150W 18000lm Garantie 5 Ani
Cod: CSSL150WG5A
Corpul Stradal Smd Led 150W 18000lm are o luminozitate mare de 120 lumeni/watt si o durata mare de garantie de 5 ani facandu-l alegerea perfecta datorita raportului bun calitate-pret.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Cumparate frecvent impreuna
-40%Bec Led E27 / E40 150W Industrial
-46%Lampa Stradala Cu Led 150W Alb Rece
-15%Lampa Stradala Led 150W Smd 3X50W Cu Lupa
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Lampi stradale cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Semi transparent |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Garantie | 60 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 288 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 150W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Stradal Smd Led 150W 18000lm Garantie 5 Ani
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP STRADAL SMD LED 150W 18000 LUMENI 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
| Model | CSSL150WG5A |
| Putere | 150W |
| Putere de intrare | AC230V |
| Transformator | IP65 |
| Temperatura de Culoare | 6500K - Alb rece |
| Luminozitate | 18000 lm |
| Dimensiunie | 500 x 270 x 80 mm |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Plastic |
| Diametru brat | 60 mm |
| Garantie | 5 ani |
Avantaje si alte caracteristici CORP STRADAL SMD LED 150W 18000 LUMENI 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP STRADAL SMD LED 150W 18000 LUMENI 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Stradal Smd Led 150W 18000lm Garantie 5 Ani? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















