
Modul Aplica Led 48W Alb Rece / Natural / Cald
Cod: MAL48WXX
★★★★★5/5 (4 recenzii)Noul MODUL APLICA LED 48W ALB RECE / ALB NATURAL /ALB CALD pentru aplica sau plafoniera, este fabricat din cele mai bune materiale si are un design modern. Disponibil cu cele trei temperaturi de culoare, se monteaza foarte usor, avand toate componentele incluse.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø 252x30 mm |
| Dispersor | Efect Lupa |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Fixare cu magneti |
| Numar LED-uri | 80 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 48W |
| Subcategorie | Rezerve Aplice |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Modul Aplica Led 48W Alb Rece / Natural / Cald
Din aceeasi gama
Descriere
REZERVA PENTRU PLAFONIERA / APLICA CU 80 LED-URI 48W ALB RECE / NATURAL / CALD
Caracteristici Tehnice REZERVA APLICA LED 48W - PRINDERE CU MAGNET: |
|
|---|---|
| Model | MAL48WXX |
| Putere | 48W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald |
| Forma Rezerva Plafoniera LED | Rotunda |
| Compatibil Plafoniera | minim Ø 300 mm |
| Dimensiuni Rezerva Aplica LED 48W | Ø 252 x 30 mm |
| Numar LED-uri | 80 |
| Unghi de Lumina | 120 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 175-265V |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici REZERVA APLICA LED 48W - PRINDERE CU MAGNET: |
|
|---|---|
|
Aplicatii REZERVA APLICA LED 48W - PRINDERE CU MAGNET: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru REZERVA APLICA LED 48W: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
5
4 recenzii
horia m. · 10 octombrie 2024
Produse exact ca in descriere,livrare prompta,pretul cel mai mic de pe piata la produsele achizitionate.Parere foarte buna.
Violeta P. · 18 aprilie 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Iordache A. · 25 ianuarie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
dan r. · 29 decembrie 2020
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Modul Aplica Led 48W Alb Rece / Natural / Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.












