Zoom1 / 4Panou Led 24W 300X600Mm Aplicat Alb Natural Backlight
Cod: PLBL24W30X60CMPTNW
Panoul Led Backlight 24W 300X600Mm Aplicat Alb Natural poate fi montat pe tencuiala pe orice tip de suprafata foarte usor: cadrul de pe spatele panoului se fixeaza de tavan sau perete, ulterior de acesta se prinde panoul. Acest model este livrat cu toate componentele de montare si transformatorul pentru tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 300x600x35 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 18W |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj aluminiu, Plexiglass |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 24W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 24W 300X600Mm Aplicat Alb Natural Backlight
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED 24W 30x60 CM APLICAT: |
|
|---|---|
| Model | PLBL24W30X60CMPTNW |
| Putere | 24W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 180-265V |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | 2x14W T5 / 2x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb natural / 4100K |
| Luminozitate | 2160 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 30 x 60 x 40mm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici Panou Led Backlight 24W 300X600Mm Aplicat Alb Natural: |
|
|---|---|
|
Aplicatii Panou Led Backlight 24W 300X600Mm Aplicat Alb Natural: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 24W 300X600Mm Aplicat Alb Natural Backlight? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















