Zoom1 / 3Panou Led 36W 300X600Mm Aplicat
Cod: PL36W30X60CMPTXX
★★★★★5/5 (2 recenzii)Acest PANOU LED 36W 300X600MM APLICAT de dimensiuni practice (30 x 60 cm) si este usor de montat oriunde. Acest model este livrat cu toate componentele de montare si transformatorul pentru tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-15%Panou Led 48W 300X1200Mm Aplicat
-32%Panou Led Aplicat 50W 4500 Lumeni 60X60Cm Cu Rama Alba
-10%Bec Led 2.5W E14 Frigider Mat Alb Cald
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 300x600x35 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 18W |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj aluminiu, Plexiglass |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 36W 300X600Mm Aplicat
Din aceeasi gama
Descriere
Modelul aparent de Panou LED 300x600 mm are un consum de 36W si este disponibil pentru comanda cu lumina alb rece sau alb cald. Acesta este fabricat din cele mai bune materiale si ofera un flux luminos mai puternic decat corpurile de iluminat clasice cu tuburi de neon fluorescente. Rama Panoului LED este de culoare alba si are inaltimea de 35 mm. Aceasta incorporeaza in interiorul ei transformatorul care face trecerea de la tensiune 220V la cea de functionarea a panoului cu LED. Aplicarea pe tavan sau pe perete, se face usor cu accesoriile incluse in pachet.
Caracteristici Tehnice PANOU LED 36W 30x60 CM APLICAT: |
|
|---|---|
| Model | PL36W30X60CMPTXX |
| Putere | 36W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 2x14W T5 / 2x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald |
| Luminozitate | 3300 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 300 x 600 x 35 mm |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 36W 30x60 CM APLICAT: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 36W 30x60 CM APLICAT ALB RECE / ALB CALD: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
eftimie m. · 2 decembrie 2018
Este ceea ce am vrut- preț calitate ok
Ion V. · 16 octombrie 2017
multumit de acest produs in totalitate
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 36W 300X600Mm Aplicat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















