Zoom1 / 4Panou Led Backlight 48W 300X1200Mm Aplicat Alb Rece
Cod: PLBL48W30X120CMPTCW
Panou Led Backlight 48W 300X1200Mm Aplicat de putere 48W ce poate fi montat pe tavan sau pe perete prin aplicare datorita sistemului special integrat. Repere ale volumul panoului: 300x1200x40mm.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-32%Panou Led Aplicat 50W 4500 Lumeni 60X60Cm Cu Rama Alba
-15%Panou Led 36W 300X600Mm Aplicat
-30%Aplica Led 18W Patrata Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 36W |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj aluminiu, Plexiglass |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 48W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led Backlight 48W 300X1200Mm Aplicat Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED BACKLIGHT 48W 30x120CM APLICAT ALB RECE: |
|
|---|---|
| Model | PLBL48W30X120CMPTCW |
| Putere | 48W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 2x28W T5 / 2x36W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Luminozitate | 4320 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 300 x 1200 x 40mm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED BACKLIGHT 48W 30x120CM APLICAT ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED BACKLIGHT 48W 30x120CM APLICAT ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led Backlight 48W 300X1200Mm Aplicat Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















