Zoom1 / 2Plafoniera Led 32W Rama Alba 3200 Lumeni 3 in 1
Cod: PL32WRA3200LM3IN1
Plafoniera Led 32W Rama Alba 3200 Lumeni 3 in 1 este un produs Premium, cu un design inovativ, cu o rama de culoare alba care ofera un efect vizual deosebit. Sistemul de prindere permite montarea cu usurinta, temperatura de culoare putand fi aleasa direct din butonul de selectie de pe spatele lampii in functie de preferinta.
Specificatii vizuale LED
Obiecte solide > 1mm
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Obiecte solide > 1mm
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP40 |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Transformator alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 32W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Plafoniera Led 32W Rama Alba 3200 Lumeni 3 in 1
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Plafoniera Led 32W Rama Alba 3200 Lumeni 3 in 1 |
|
|---|---|
| Model | PL32WRA3200LM3IN1 |
| Putere | 32W |
| Forma Plafoniera | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece 6500K/ Alb cald 3000K / Alb Natural 4000K |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Dimensiuni | Ø400x25 mm |
| Unghiul de Lumina | 120 grade |
| Tensiune de Alimentare | 85 - 265V |
Avantaje si alte caracteristici Plafoniera Led 32W Rama Alba 32000 Lumeni 3 in 1 |
|
|---|---|
|
Aplicatii Plafoniera Led 32W Rama Alba 3200 Lumeni 3 in 1 |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru acets model de plafoniera/aplica LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Plafoniera Led 32W Rama Alba 3200 Lumeni 3 in 1? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















