ZoomPlafoniera Led 40W Rama Alba 2800 Lumeni Alb Rece
Cod: PL40WRACW
Plafoniera LED rotundă de 40W, cu ramă albă, oferă o iluminare puternică de 2800 lumeni, ideală pentru spații moderne. Lumina albă rece (6000K) creează un ambient clar și energizant, perfect pentru birouri sau zone de lucru.
Specificatii vizuale LED
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 70 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Transformator alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 40W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Plafoniera Led 40W Rama Alba 2800 Lumeni Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Plafoniera Led 40W Rama Alba 2800 Lumeni Alb Rece |
|
|---|---|
| Model | PL40WRACW |
| Putere | 40W |
| Forma Plafoniera | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece 6400K |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Dimensiuni | Ø 450 x 60 mm |
| Unghiul de Lumina | 120 grade |
| Tensiune de Alimentare | 165 - 265V |
Avantaje si alte caracteristici Plafoniera Led 40W Rama Alba 2800 Lumeni Alb Rece |
|
|---|---|
|
Aplicatii Plafoniera Led 40W Rama Alba 2800 Lumeni Alb Rece |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru acets model de plafoniera/aplica LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Plafoniera Led 40W Rama Alba 2800 Lumeni Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















