Zoom1 / 4Spot Led Pe Sina 18W Alb - Alb Natural
Cod: SLS18WANW
Cu reglarea pe verticala si pe orizontala a directie de iluminare, SPOTUL LED 18W ALB NATURAL, se monteaza usor pe sina speciala si poate da viata obiectivelor pe care doriti sa le puneti in valoare acasa, in magazinul sau showroom-ul dumneavoastra.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED Magazin |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Pe sina |
| Numar LED-uri | 1 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COB |
| Unghiul de lumina | 24 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led Pe Sina 18W Alb - Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
Informatii Generale SPOT LED PE SINA 18W ALB - ALB NATURAL |
|
|---|---|
| Cod Produs | SLS18WANW |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb Natural - 4000-4500K |
| Tip LED | COB LED |
| Numar LED-uri | 1 |
| Dimensiuni | Ø 76x130 mm, 150x130 mm |
| Culoare carcasa | Alba |
Caracteristici SPOT LED PE SINA 18W ALB - ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED PE SINA 18W ALB - ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led Pe Sina 18W Alb - Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.




















