Zoom1 / 4Spot Led Pe Sina 12W Alb - Alb Cald
Cod: SLS12WAWW
Cu dimensiuni reduse dar cu efecte pe masura in iluminatul arhitectural, acest SPOT LED PE SINA 12W ALB cu ALB CALD pune in valoare elementele dorite de acasa sau dintr-un spatiu comercial. Alimentarea acestuia se face la tensiune 220V prin sina speciala comercializata separat.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED Magazin |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Pe sina |
| Numar LED-uri | 1 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COB |
| Unghiul de lumina | 24 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led Pe Sina 12W Alb - Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Informatii Generale SPOT LED PE SINA 12W ALB CU ALB CALD |
|
|---|---|
| Cod Produs | SLS12WAWW |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb Cald - 2700-3000K |
| Tip LED | COB LED |
| Numar LED-uri | 1 |
| Dimensiuni | Ø 55x95 mm, 81x95 mm |
| Culoare carcasa | Alba |
Caracteristici SPOT LED PE SINA 12W ALB CU ALB CALD |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED PE SINA 12W ALB CU ALB CALD |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led Pe Sina 12W Alb - Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















