Zoom1 / 4Spot Led Pe Sina 18W Negru Cu Alb Rece
Cod: SLS18WNCW
Fie ca este folosit in casa, intr-o sala de conferinta, intr-un magazin sau intr-un showroom, cu acest SPOT LED PE SINA 18W NEGRU CU ALB RECE puneti in valoare exact ce aveti nevoie. Acesta se alimenteaza la tensiune 220V prin sina speciala pentru acest spot LED magazin.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED Magazin |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Pe sina |
| Numar LED-uri | 1 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COB |
| Unghiul de lumina | 24 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led Pe Sina 18W Negru Cu Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Informatii Generale SPOT LED PE SINA 18W NEGRU - ALB RECE | |
|---|---|
| Cod Produs | SLS18WNCW |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb Rece - 6000K |
| Tip LED | COB LED |
| Numar LED-uri | 1 |
| Dimensiuni | Ø 76x130 mm, 150x130 mm |
| Culoare carcasa | Neagra |
Caracteristici SPOT LED PE SINA 18W NEGRU - ALB RECE | |
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED PE SINA 18W NEGRU - ALB RECE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led Pe Sina 18W Negru Cu Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















