Zoom1 / 5Spot Led Sina Magazin 40W Negru 4080 Alb Rece
Cod: SL30WSM4080-N
Lumina puternica amplificata de reflectorul oglindat, face ca SPOTUL LED MAGAZIN 40W NEGRU cu alb rece, sa lumineze focusat chiar si la o distanta mai mare. Carcasa este de culoare neagra iar prinderea lui se face pe sina speciala.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Aplica Led 12W Patrata Alb Rece
-15%Lampa Iluminat Emergenta Exit Sageata Jos
-20%Sina 1M Pentru Spot Led Magazin
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED Magazin |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Pe sina |
| Numar LED-uri | 1 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 40W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COB |
| Unghiul de lumina | 90 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led Sina Magazin 40W Negru 4080 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Informatii Generale SPOT LED MAGAZIN 40W NEGRU - ALB RECE | |
|---|---|
| Cod Produs | SL30WSM4080-N |
| Putere | 40W |
| Temperatura de culoare | Alb rece - 6000K |
| Tip LED | COB LED |
| Numar LED-uri | 1 |
| Dimensiuni | Ø 110x160 mm |
| Culoare carcasa | Neagra |
Caracteristici SPOT LED MAGAZIN 40W NEGRU - ALB RECE | |
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED MAGAZIN 40W NEGRU - ALB RECE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led Sina Magazin 40W Negru 4080 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















