ZoomAplica Led Exterior Liniara Neagra 14W IP65 Alb Rece/Alb Natural
Cod: ALELN14WIP65XX
Aplica Led Exterior Liniara Neagra 14W IP65 Alb Rece/Alb Natural are un design deosebit, scotand in evidenta orice perete exterior pe care este montata. Gradul de protectie ridicat permite montarea la exterior, iar contrastul dintre lumina emanata si corpul de iluminat cu accente negre ofera un plus de eleganta.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 600 x 80 X 45 mm |
| Dispersor | Mat |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 14W |
| Subcategorie | Aplice LED Perete Arhitecturale |
| Temperatura de culoare | CCT (Alb Natural, Alb Rece) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led Exterior Liniara Neagra 14W IP65 Alb Rece/Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED EXTERIOR LINIARA NEAGRA 14W IP65 ALB RECE/ALB NATURAL
Caracteristici Tehnice APLICA LED EXTERIOR LINIARA NEAGRA 14W IP65 ALB RECE/ALB NATURAL |
|
|---|---|
| Model | ALELN14WIP65XX |
| Putere | 14W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece 6000-6500K/Alb Natural 4000-4500K |
| Tensiune intrare | 180-265V |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Carcasa | Neagra |
| Dimensiuni | 600 x 80 X 45 mm |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED EXTERIOR LINIARA NEAGRA 14W IP65 ALB RECE/ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED EXTERIOR LINIARA NEAGRA 14W IP65 ALB RECE/ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led Exterior Liniara Neagra 14W IP65 Alb Rece/Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.




















