Zoom1 / 3Aplica Perete Neagra 6565 2xGU10 Iluminat Sus Jos
Cod: APN6565
Aplica Perete Neagra 6565 2xGU10 Iluminat Sus Jos poate fi echipata cu becuri cu dulia GU10 de puterea si cu temperatura de culoare dorita. Aceasta este special conceputa pentru a fi utilizata la exterior, oferind un efect luminos arhitectural acolo unde este montata. Produsul nu contine sursele de iluminat (becurile cu soclu GU10).
Specificatii vizuale LED
Specificatii vizuale LED
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | GU10 |
| Garantie | 24 luni |
| Materiale | Aliaj Aluminiu, Geam Sticla, Plastic |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Subcategorie | Aplice LED Perete Arhitecturale |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Perete Neagra 6565 2xGU10 Iluminat Sus Jos
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice APLICA PERETE NEAGRA 2xGU10 ILUMINAT SUS JOS |
|
|---|---|
| Cod Produs | APN6565 |
| Putere | Maxim 50W |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Natural / Alb rece |
| Culoare Carcasa | Neagra |
| Culoare Dispersor | Transparent |
| Dimensiuni (L x l x A) | 158 x 63 x 113 mm |
| Grad de protectie | Exterior |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici APLICA PERETE NEAGRA 2xGU10 ILUMINAT SUS JOS |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA PERETE NEAGRA 2xGU10 ILUMINAT SUS JOS |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Aplice montate la exterior |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Perete Neagra 6565 2xGU10 Iluminat Sus Jos? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















