Zoom1 / 3Spot Led 1W Incastrabil Auriu Pentru Perete / Scara Alb Cald
Cod: SLPS1WAUWW
Spot Led 1W Incastrabil Auriu Pentru Perete / Scara este un spot ce poate fi folosit pentru a lumina treptele unei cladiri sau zonele de trecere marginite de ziduri. Aceasta varianta nu are senzor, oferim lumina continuu atunci cand spotul este aprins.
Specificatii vizuale LED
Praf si jet apa
Specificatii vizuale LED
Praf si jet apa
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare rama | Aurie |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 40.000 ore |
| Flux luminos | 110 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP55 |
| Montaj | Incastrat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 1W |
| Subcategorie | Spoturi LED pentru Scara si Trepte |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 1W Incastrabil Auriu Pentru Perete / Scara Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Spot Led 1W Incastrabil Auriu Pentru Perete / Scara | |
|---|---|
| Model | SLPS1WAUWW |
| Putere | 1W |
| Forma Spot Incastrat | Patrat |
| Temperatura de Culoare | Alb cald |
| Culoare Rama | Aurie |
| Culoare Dispersor | Mat |
| Dimensiuni (LxlxA) | 95 x 95 x 32 mm |
| Dimensiuni Decupaj (LxlxA) | 80 x 80 mm(pentru doza de 80x80x40mm) |
| Flux luminos | 110 lumeni |
| Tensiune de Alimentare | 230V |
Avantaje si alte caracteristici Spot Led 1W Incastrabil Auriu Pentru Perete / Scara | |
|---|---|
|
Aplicatii Spot Led 1W Incastrabil Auriu Pentru Perete / Scara | |
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile de exterior | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 1W Incastrabil Auriu Pentru Perete / Scara Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.




















