Zoom1 / 4Spot Led 2W Incastrabil Pentru Perete / Scara Ip65
Cod: SLPS2WIP65XX
Folosit la exterior pentru iluminatul arhitectural, acest Spot Led 2W Incastrabil Pentru Perete / Scara Ip65 Cu Alb Rece sau Alb Cald aduce un plus de eleganta fie ca este montat incastrat in treptele unei scari, fie ca este incastrat pe perete.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-9%Spot Led Pavaj 18X1W Ip65 Rgb Cu Telecomanda
-11%Spot Led Pavaj 12X1W Ip65 Rgb Cu Telecomanda
-20%Spot Led Pavaj 3X1W Ip65 Rgb
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare rama | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Incastrat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 2W |
| Subcategorie | Spoturi LED pentru Scara si Trepte |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 2W Incastrabil Pentru Perete / Scara Ip65
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice SPOT LED 2W INCASTRABIL PENTRU PERETE / SCARA IP65 | |
|---|---|
| Model | SLPS2WIP65XX |
| Putere | 2W |
| Forma Spot Incastrat | Patrat |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb Cald |
| Culoare Rama | Neagra |
| Culoare Dispersor | Mat |
| Dimensiuni (LxlxA) | 85 x 85 x 53 mm |
| Dimensiuni Decupaj (LxlxA) | 80 x 80 mm |
| Flux luminos | 200 lumeni |
| Tensiune de Alimentare | 85-265V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 2W INCASTRABIL PENTRU PERETE / SCARA IP65 | |
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 2W INCASTRABIL PENTRU PERETE / SCARA IP65 | |
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile de exterior | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 2W Incastrabil Pentru Perete / Scara Ip65? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















