Zoom1 / 5Aplica Led Perete 2x5W Ip44 802 Iluminat Sus Jos
Cod: AL10W802WW
★★★★★5/5 (1 recenzii)In functie de pozitia in care este montata, Aplica Led Perete 2x5W IP44 802 Iluminat Sus Jos, imprastie lumina pe toata lungimea ei in doua directii: sus - jos sau stanga - dreapta. Aceasta are un sistem simplu de instalat iar alimentarea se va face la tensiune 220V.
Pret cu TVA inclus
Aplica Led Perete 2x5W Ip44 802 Iluminat Sus Jos
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Antracit |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP44 |
| Materiale | Aliaj Aluminiu, Geam Sticla, Plastic |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | 2 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 10W |
| Subcategorie | Aplice LED Perete Arhitecturale |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 90 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led Perete 2x5W Ip44 802 Iluminat Sus Jos
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice APLICA LED PERETE 2x5W 10W ALB CALD IP44 802 | |
|---|---|
| Cod Produs | AL10W802WW |
| Putere | 10W / 2x5W |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Culoare Carcasa | Antracit |
| Culoare Dispersor | Alb mat |
| Dimensiuni (L x l x h) | 175 x 90 x 27 mm |
| Grad de protectie | IP44 |
| Unghiul de Lumina | 90 grade (in laterale) |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED PERETE ILUMINAT LATERAL 2x5W 10W ALB CALD IP44 802 | |
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED PERETE ILUMINAT SUS JOS 2x5W 10W ALB CALD IP44 802 | |
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Aplice cu LED montate la exterior | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Pilat V. · 4 iunie 2020
Chiar fac lumina și arată super bine recomand.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led Perete 2x5W Ip44 802 Iluminat Sus Jos? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















