Zoom1 / 5Panou Led Tip Rama 595x595Mm 40W Alb Rece Tavan Casetat
Cod: PLTR595X595MM40WCW
★★★★★5/5 (3 recenzii)Excusiv pentru montarea in tavanul casetat, noul Panou Led Tip Rama 595X595Mm 40W Alb Rece Tavan Casetat va iesi in evidenta datorita design-ului modern si a luminii puternice dezvoltate datorita celor 3200 lumeni. Acesta este format doar dintr-o rama patrata cu latura de 595 mm iar in interiorul ei se monteaza un biscuite la fel ca cel montat in tavanul casetat.
Pret cu TVA inclus
Panou Led Tip Rama 595x595Mm 40W Alb Rece Tavan Casetat
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Senzor Lumina Crepuscular 10A
-40%Bec Led Gu10 6W Spot Mat Alb Rece

Spot Led 18W Patrat Slim Mat
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | 70-80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 595x595x25 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 40W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led Tip Rama 595x595Mm 40W Alb Rece Tavan Casetat
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED TIP RAMA 595x595Mm 40W ALB RECE PENTRU TAVAN CASETAT |
|
|---|---|
| Model | PLTR595X595MM40WCW |
| Putere | 40W |
| Dispersor | Alb mat |
| Putere de intrare | 170-260V |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Luminozitate | 3200 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Dimensiune | 595 x 595 mm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED TIP RAMA 595x595Mm 40W ALB RECE PENTRU TAVAN CASETAT |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED TIP RAMA 595x595Mm 40W ALB RECE PENTRU TAVAN CASETAT |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
5
3 recenzii
Cristian P. · 27 ianuarie 2025
Excelente, foarte luminoase si cu un design deosebit! Sunt foarte usoare si se pot monta si direct pe tavan de rigips cu negrese numai sa le vopsiti cu alb dupa aceea sa nu se vada urat! Am pus transformatoarele separat intr-un tablou si am tras cabluri prin tavane in fiecare camera astfel ca daca va trebui sa schimb vreodata un transformator, am acces foarte usor! Cei de la firma foarte prompti, coletul a ajuns repede!
Farkas D. · 10 iulie 2024
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Melinda K. · 16 octombrie 2021
Arata bine, usor de instalat, luminā tare, design minimalist. Este de nota 10+
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led Tip Rama 595x595Mm 40W Alb Rece Tavan Casetat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















