Zoom1 / 3Spot Led 3W Rgb Pentru Piscina Sau Fantana Ip68 12V
Cod: SL3WRGBPFIP68
Fie ca vrei sa-l folosesti intr-o piscina sau intr-o fantana arteziana, noul Spot Led 3W Rgb Pentru Piscina Sau Fantana Ip68 12V este rezistent la apa avand gradul de protectie Ip68. Pentru functionarea acestuia o sa mai nevoie de alimentator la 12V iar culorile sau jocurile de culori se schimba automat si nu se pot seta.
Specificatii vizuale LED
Scufundare continua
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Scufundare continua
Iluminat accent, vitrine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Gri |
| Culoare rama | Argintie |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Efect Lupa |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Gama proiector LED | ARHITECTURAL |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP68 |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | 3 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 3W |
| Subcategorie | Spoturi LED Gradina si Curte |
| Temperatura de culoare | RGB |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | Power LED |
| Unghiul de lumina | 30 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 3W Rgb Pentru Piscina Sau Fantana Ip68 12V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice SPOT LED 3W RGB PENTRU PISCINA SAU FANTANA IP68 12V |
|
|---|---|
| Model | SL3WRGBPFIP68 |
| Putere | 3W |
| Tip LED | Power LED |
| Putere de intrare | AC 12V |
| Flux luminos | 240 lumeni |
| Temperatura de Culoare | RGB - Multicolor |
| Telecomanda | Nu |
| Unghi de Lumina | 30 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Lupa sticla |
| Culoare carcasa | Gri |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 3W RGB PENTRU PISCINA SAU FANTANA IP68 12V |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 3W RGB PENTRU PISCINA SAU FANTANA IP68 12V |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 3W Rgb Pentru Piscina Sau Fantana Ip68 12V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















