Zoom1 / 3Banda Led 102X5054 14W Ip20 Alb Natural - Rola 5 Metri
Cod: BL102X5054WNW5M
BANDA LED 102x5054 14W IP20 ALB NATURAL are o lungime de 5 metri si emite lumina cu intensitate superioara, in conditii de consum redus. Poate fi instalata la interior si se alimenteaza la o sursa de alimentare la 12V cu puterea minima 80W. Pretul afisat este pe rola.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Transformator Banda Led 80W 6.6A 12V
-10%Transformator Banda Led 12V 60W
-10%Transformator Banda Led 300W 25A Ip20 220V/12V
-30%Banda Led 60X3528 4.8W Ip20 Alb Cald
Specificatii tehnice
| Accesorii optionale | Controller Banda RGB, Mufa Alimentare Banda LED RGB 220V, Cleme fixare |
| Accesorii pentru functionare (nu sunt incluse) | Transformator 220V-12V |
| Aplicatii Banda LED | Iluminat restaurante, hoteluri, pensiuni, magazine, mall-uri, expozitii, iluminat de siguranta, poduri, iluminat perimetral, scafe, etc |
| Banda adeziva | Da |
| Cablaj Alimentare | 2 fire x 10 cm |
| Categorie produs | Banda LED 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Durata de viata | 20.000 ore |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Inaltime | 2.5 mm |
| Latime Banda LED | 10 mm |
| Lungime Banda LED | 5 m |
| Montaj | Lipire cu banda adeziva / Fixare cu suruburi |
| Numar LED-uri | 102 LED-uri pe metru |
| Pachetul contine | Banda LED cu lungimea de 5 metri |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 14W |
| Silicon | Da |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | 5054 |
| Transformator recomandat pentru 5 metri | Minim 80W / 6.7A |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led 102X5054 14W Ip20 Alb Natural - Rola 5 Metri
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED ALB NATURAL 102x5054 SMD 14W/METRU | |
|---|---|
| Cod produs | BL102X5054WNW5M |
| Putere | 14W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000-4500K |
| Tensiune Alimentare | 12V DC |
| Tip LED | 5054 SMD |
| Numar LED-uri / metru | 102 |
| Unghiul de Lumina | 120 Grade |
| Latime banda | 10 mm |
| Grad de protectie | IP20 - utilizare la interior |
| Durata de viata | 20.000 ore |
Alte caracteristici BANDA LED 102x5054 14W IP20 ALB NATURAL 12V | |
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED ALB NATURAL 102x5054 14W DE INTERIOR IP20 12V | |
|---|---|
|
Avertismente si instructiuni de instalare BANDA LED 102x5054 14W IP20 ALB NATURAL 12V | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led 102X5054 14W Ip20 Alb Natural - Rola 5 Metri? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















