Zoom1 / 2Corp Led Colt 90 Grade 8W Alb 17.6Cm Alb Natural 5000K
Cod: CLC8WANW
Cu alimentare la tensiune 220V si cu utilizare la interior acest Corp Led Colt 90 Grade 8W Alb 120Cm Alb Natural 5000K are un design modern si a fost conceput pentru utilizarea la imbinarea a doua corpuri liniare cu un unghi de 90 grade. Pentru imbinare mai aveti nevoie si de 2 mufe de imbinare compatibile.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | G |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Colt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Suspendat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 8W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb natural (5000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 110 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led Colt 90 Grade 8W Alb 17.6Cm Alb Natural 5000K
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Corp Led Colt 90 Grade 8W Alb 17.6Cm Alb Natural 5000K | |
|---|---|
| Model | CLC8WANW |
| Putere | 8W |
| Flux luminos | 800 lm |
| LED-uri integrate | Da |
| Culoare carcasa | Alba |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 5000K |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 176 + 176 x 70 x 50 mm |
Avantaje si alte caracteristici Corp Led Colt 90 Grade 8W Alb 17.6Cm Alb Natural 5000K | |
|---|---|
|
Aplicatii Corp Led Colt 90 Grade 8W Alb 17.6Cm Alb Natural 5000K | |
|---|---|
|
Recomandari Corp Led Colt 90 Grade 8W Alb 17.6Cm Alb Natural 5000K | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led Colt 90 Grade 8W Alb 17.6Cm Alb Natural 5000K? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















