
Corp Neon Fida Pentru Tuburi Led 2x120Cm Ip20
Cod: CNF2X120CM
Corpul Neon Fida Pentru Tuburi Led 2x120cm este pregatit pentru echiparea cu 2 tuburi Led cu lungimea de 120cm si cu alimentare la ambele capete. Tuburi nu sunt incluse dar se pot achiziona separat in functie cu caracteristicile dorite.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 120 cm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 36W |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime | 1200 mm |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Sub 50 lei |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 120 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Neon Fida Pentru Tuburi Led 2x120Cm Ip20
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Corp Neon Fida Pentru Tuburi Led 2x120Cm | |
|---|---|
| Model | CNF2X120CM |
| Compatibil Tub Neon LED | 120cm cu alimentare la ambele capete |
| Dispersor | Alb mat |
| Putere de intrare | 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | Fida 2X36W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | maxim 120 grade |
Avantaje si alte caracteristici Corp Neon Fida Pentru 2 Tuburi Led 120Cm Ip20 | |
|---|---|
|
Aplicatii Corp Neon Fida 2x120Cm Ip20 | |
|---|---|
|
Continut pachet Corp Neon Fida Pentru 2 Tuburi Led 120Cm Ip20 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Neon Fida Pentru Tuburi Led 2x120Cm Ip20? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















