
Modul Aplica Led 28W Alb Rece / Natural / Cald
Cod: MAL28WXX
★★★★★4.6/5 (5 recenzii)Noul MODUL APLICA LED 28W ALB RECE / ALB NATURAL /ALB CALD pentru aplica sau plafoniera, este fabricata din cele mai bune materiale si are un design modern. Disponibil cu cele trei temperaturi de culoare, se monteaza foarte usor, avand toate componentele incluse.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø 180x30 mm |
| Dispersor | Efect Lupa |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Fixare cu magneti |
| Numar LED-uri | 48 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 28W |
| Subcategorie | Rezerve Aplice |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Modul Aplica Led 28W Alb Rece / Natural / Cald
Din aceeasi gama
Descriere
REZERVA PENTRU PLAFONIERA / APLICA CU 48 LED-URI 28W ALB RECE / NATURAL / CALD
Caracteristici Tehnice REZERVA APLICA LED 28W - PRINDERE CU MAGNET: |
|
|---|---|
| Model | MAL28WXX |
| Putere | 28W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald |
| Forma Rezerva Plafoniera LED | Rotunda |
| Compatibil Plafoniera | minim Ø 200 mm |
| Dimensiuni Rezerva Aplica LED 28W | Ø 180 x 30 mm |
| Numar LED-uri | 48 |
| Unghi de Lumina | 120 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 175-265V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici REZERVA APLICA LED 28W - PRINDERE CU MAGNET: |
|
|---|---|
|
Aplicatii REZERVA APLICA LED 28W - PRINDERE CU MAGNET: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru REZERVA APLICA LED 28W: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (5)
4.6
5 recenzii
Paul P. · 5 iunie 2021
Un produs de calitate foarte buna. Lumina este placuta.
Radu S. · 15 noiembrie 2019
Lumină bună, se montează ușor...să sperăm că ține 50000 ore de funcționare.
Anastase M. · 28 februarie 2019
Livrarea a fost rapida, iar modulul LED este ușor de aplicat are magneți puternici care o țin bine pe poziție. Lumina este puternica, alb intens. Mulțumit de produs și livrare.
Petru B. · 25 decembrie 2018
asigura iluminarea uniforma si puternica a camerei...
puiu c. · 7 februarie 2018
Produs f bun,livrare f rapida.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Modul Aplica Led 28W Alb Rece / Natural / Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















