
Proiector Led 30W Smd 12V/24V Ip65 Alb Natural 2800 Lumeni
Cod: PL30W12V24V
Descoperă puterea luminii pure cu Proiectorul LED 30W SMD 12V/24V IP65 Alb Natural. Cu o intensitate de 2800 lumeni, acest proiector oferă iluminare eficientă și uniformă. Designul rezistent la apă IP65 îl face potrivit pentru utilizare în interior și exterior. Indiferent dacă este pentru iluminatul curții sau al unui spațiu comercial, acest proiector LED te va impresiona cu lumina și calitatea sa remarcabilă.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-40%Proiector Led 100W Smd Ultra Slim Galaxy
-20%Proiector Led 30W Alb Rece
-20%Proiector Led 30W Alb Cald
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Gama proiector LED | Multi SMD |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 36 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 30W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tensiune Alimentare | 24V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led 30W Smd 12V/24V Ip65 Alb Natural 2800 Lumeni
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 30W SMD 12V DC / 24V DC IP65 CU ALB NATURAL | |
|---|---|
| Cod produs | PL30W12V24V |
| Putere | 30W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 12V DC / 24V DC |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb Natural - 4000K |
| Flux luminos | 2800 lumeni |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Garantie | 2 ani / 24 luni |
Alte caracteristici PROIECTOR LED 30W SMD 12V DC / 24V DC IP65 CU ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED 30W SMD 12V DC / 24V DC IP65 CU ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led 30W Smd 12V/24V Ip65 Alb Natural 2800 Lumeni? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.
















