ZoomAplica Led Exterior Liniara Neagra 45W IP65 Alb Cald
Cod: ALELN45WIP65WW
Aplica Led Exterior Liniara Neagra 45W IP65 Alb Cald are un design deosebit, scotand in evidenta orice perete exterior pe care este montata. Gradul de protectie ridicat permite montarea la exterior, iar contrastul dintre lumina calda emanata si corpul de iluminat cu accente negre ofera un plus de eleganta.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | G |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 300 x 98 x 40 mm |
| Dispersor | Mat |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 45W |
| Subcategorie | Aplice LED Perete Arhitecturale |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led Exterior Liniara Neagra 45W IP65 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED EXTERIOR LINIARA NEAGRA 45W IP65 ALB CALD
Caracteristici Tehnice APLICA LED EXTERIOR LINIARA NEAGRA 45W IP65 ALB CALD |
|
|---|---|
| Model | ALELN45WIP65WW |
| Putere | 45W |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 3000K |
| Tensiune intrare | 180-265V |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Dimensiuni | 1500 x 80 mm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED EXTERIOR LINIARA NEAGRA 45W IP65 ALB CALD |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED EXTERIOR LINIARA NEAGRA 45W IP65 ALB CALD |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led Exterior Liniara Neagra 45W IP65 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.




















