Zoom1 / 2Aplica Led Perete Exterior 7W IP65 Alb Cald
Cod: ALPE7WIP65WW
Cu noua APLICA LED PERETE EXTERIOR 7W IP65 ALB CALD poti crea un iluminat de exceptie prin lumina calda transmisa indirect. Forma atipica si culoarea antracit ofera un aspect modern, putand fi montata atat la exterior cat si la interior pentru un iluminat decorativ.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | 70-80 |
| Culoare carcasa | Antracit |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 70 lumeni / Watt |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 7W |
| Subcategorie | Aplice LED Perete Arhitecturale |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led Perete Exterior 7W IP65 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED PERETE EXTERIOR 7W IP65 ALB CALD
Caracteristici Tehnice APLICA LED PERETE EXTERIOR IP65 7W ALB CALD |
|
|---|---|
| Model | ALPE7WIP65WW |
| Putere | 7W |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 3000K |
| Forma Aplica LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Carcasa | Antracit |
| Dimensiuni | Ø 183 x 180 x 30 mm |
| Unghi de Lumina | 120 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 85-265V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED PERETE EXTERIOR 7W ALB CALD PENTRU EXTERIOR |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED PERETE EXTERIOR 7W ALB CALD PENTRU EXTERIOR |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led Perete Exterior 7W IP65 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















