Zoom1 / 8Aplica Led Perete Exterior 20W IP44 Alb Natural
Cod: ALPE20WIP44NW
Cu noua APLICA LED PERETE EXTERIOR 20W IP65 ALB NATURAL poti crea un iluminat de exceptie prin lumina naturala. Forma atipica si culoarea antracit ofera un aspect modern, putand fi montata atat la exterior cat si la interior pentru un iluminat decorativ.
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-30%Aplica Led 18W Rotunda Alb Natural
-20%Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Rece
-30%Aplica Led 18W Patrata Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| Culoare carcasa | Antracit |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP44 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 20W |
| Subcategorie | Aplice LED Perete Arhitecturale |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led Perete Exterior 20W IP44 Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED PERETE EXTERIOR 20W IP65 ALB NATURAL
Caracteristici Tehnice APLICA LED PERETE EXTERIOR IP65 20W ALB NATURAL |
|
|---|---|
| Model | ALPE20WIP44NW |
| Putere | 20W |
| Temperatura de Culoare | Alb rece - 4200K |
| Forma Aplica LED | Trapezoidala |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Carcasa | Negru |
| Dimensiuni | Ø 230 x 132 x 73 x 70 mm |
| Unghi de Lumina | 120 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 85-265V |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED PERETE EXTERIOR 20W ALB NATURAL PENTRU EXTERIOR |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED PERETE EXTERIOR 20W ALB NATURAL PENTRU EXTERIOR |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led Perete Exterior 20W IP44 Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















