Zoom1 / 4Spot Led 6W Rotund Aplicat Pe Perete Ip65
Cod: SL6WRAP65XX
Folosit la exterior pentru iluminatul arhitectural, acest SPOT LED 6W ROTUND APLICAT PE PERETE IP65 aduce un plus de eleganta fie ca este montat aplicat pe peretele aferent unei scari, fie ca este aplicat pe peretele exterior al unei cladiri.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Senzor Lumina Crepuscular 6A
-14%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Cald Spn
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 6W |
| Subcategorie | Spoturi LED pentru Scara si Trepte |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 6W Rotund Aplicat Pe Perete Ip65
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice SPOT LED 6W ROTUND APLICAT PE PERETE IP65 |
|
|---|---|
| Model | SL6WRAP65XX |
| Putere | 6W |
| Forma Spot Aplicat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Cald |
| Culoare Rama | Neagra |
| Culoare Dispersor | Mat |
| Dimensiuni (LxlxA) | Ø 120 x 18 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Flux luminos | 600 lumeni |
| Tensiune de Alimentare | 200-240V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 6W ROTUND APLICAT PE PERETE IP65 CU ALB RECE SAU ALB CALD |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 6W ROTUND APLICAT PE PERETE IP65 |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED aplicate de exterior |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 6W Rotund Aplicat Pe Perete Ip65? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















