Zoom1 / 2Bec Led E27 10W 12-24V AC/DC 4000K
Cod: BLE2710W1224V
Becul LED E27 10W 12-24V AC/DC Alb Natural este proiectat pentru a funcționa eficient la tensiuni între 12 și 24V. Cu o putere de 10W, oferă o lumină albă naturală, ideală pentru iluminarea subsolurilor sau altor aplicații.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Forma Bec | Glob |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 10W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 24V |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 10W 12-24V AC/DC 4000K
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 10W 12-24V AC/DC 4000K |
|
|---|---|
| Model | BLE2710W1224V |
| Putere | 10W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural |
| Unghiul de Lumina | 180º |
| Tensiune de Alimentare | 12V - 24V AC / DC |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 10W 12-24V AC / DC ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 10W 12-24V AC /DC 4000K |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 10W 12-24V AC/DC 4000K? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















