Zoom1 / 2Bec Led Tip Felinar E27 2.5W Vintage 2000K
Cod: BLTFE272.5WV
★★★★★4.5/5 (2 recenzii)Da-i caldura spatiului cu noul Bec Led Tip Felinar E27 2.5W 2000K in forma de felinar! Acesta are un consum redus de 2.5W si ofera 200 lumeni cu lumina foarte calda. Becul are o durata de viata de 30000 ore si poate fi folosit in corpurile de iluminat cu dulie standard E27.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Bec Led Vintage E27 8W Glob G125
-20%Pendul E27 Vintage Cupru
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri Vintage |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Fumuriu transparent |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Felinar |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 2.5W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Tip Felinar E27 2.5W Vintage 2000K
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici BEC LED TIP FELINAR E27 2.5W VINTAGE 2000K | |
|---|---|
| Model | BLTFE272.5WV |
| Putere | 2.5W |
| Dulie | E27 |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 200 lm |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2000K |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 75 x 200 mm |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Avantaje si alte caracteristici ale produsului BEC LED TIP FELINAR E27 2.5W VINTAGE 2000K | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED TIP FELINAR E27 2.5W VINTAGE 2000K | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED TIP FELINAR E27 2.5W VINTAGE 2000K | |
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si folosire - BEC LED TIP FELINAR E27 2.5W VINTAGE 2000K | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
4.5
2 recenzii
IULIAN S. · 20 martie 2026
Promptitudine si seriozitate. Produs aproape conform descrierii: are o putere de 3 w nu de 2,5 w cum scrie pe site.
Corneliu M. · 1 octombrie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Tip Felinar E27 2.5W Vintage 2000K? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















