ZoomBec Led Filament Amber E27 1W ST45 2500K
Cod: BLFAE271WST45
★★★★★5/5 (1 recenzii)Da-i caldura spatiului cu noul Bec LED Filament Amber E27 1W ST45! Acesta are cel mai mic consum fata de celelalte becuri din oferta si dezvolta 100 lumeni cu lumina foarte calda 2500K. In plus are o durata de viata de 30000 ore si poate fi folosit in corpurile de iluminat cu dulie standard E27.
Specificatii vizuale LED
Specificatii vizuale LED
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Filament Amber E27 1W ST45 2500K
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici BEC LED FILAMENT AMBER E27 1W ST45 2500K | |
|---|---|
| Model | BLFAE271WST45 |
| Putere | 1W |
| Dulie | E27 |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 100 lm |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2500K |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 45 x 85 mm |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Avantaje si alte caracteristici ale produsului BEC LED FILAMENT AMBER E27 1W ST45 2500K | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED FILAMENT AMBER E27 1W ST45 2500K | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED FILAMENT AMBER E27 1W ST45 2500K | |
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si folosire - BEC LED FILAMENT AMBER E27 1W ST45 2500K | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
szemes s. · 22 august 2024
recomand pentru cei ca mine care se uita la factura de la PPC. folosesc pe un hol unde arde toata noaptea.lumina placuta , suficienta ca sa nu ma lovesc de mobila cand ,a duc la baie.sper sa apuc ziua in care s-au terminat cele 30,000 ore de functionare. dar mai bine scriu cateva cuvinte despre cei ce lucreaza la Produse LED . oameni seriosi care reusesc sa respecte cumparatorii, cinste lor, castiguri bune .m-am simtit ca intre prieteni.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Filament Amber E27 1W ST45 2500K? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















