ZoomBec Led Vintage E27 4W Glob G95 2500K
Cod: BLV274W95MM
★★★★★5/5 (1 recenzii)Noul BEC LED VINTAGE E27 4W GLOB G95 DECORATIV reprezinta cea mai economica alternativa a becurilor vintage cu filament, avand in vedere consumul de doar 4W si intensitatea luminoasa comparativa cu un bec clasic de 25W.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Bec Led Vintage E27 8W Glob G125
-20%Pendul E27 Vintage Gold Antic
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri Vintage |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | E |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Fumuriu transparent |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Glob mare |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COG LED |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Vintage E27 4W Glob G95 2500K
Din aceeasi gama
Descriere
Becurile LED VINTAGE cu GLOB MARE DECORATIV ies in evidenta prin lumina calda si prin forma lor avand diametrul de 95 mm. BECUL LED VINTAGE DECORATIV este un model deosebit fata de celelalte modele de becuri clasice sau cele din gama de becuri decorative, datorita sticlei fumurii ce ofera caldura si un aspect vintage.
Caracteristici BEC LED VINTAGE E27 4W GLOB G95 | |
|---|---|
| Model | BLV274W95MM |
| Putere | 4W |
| Dulie | E27 |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 480 lm |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2500K |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | L - 135 mm, Ø 95 mm |
| Durata de Viata | 30000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Avantaje si alte caracteristici ale produsului BEC LED VINTAGE E27 4W GLOB G95 | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED VINTAGE E27 4W GLOB G95 | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED VINTAGE E27 4W GLOB G95 | |
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si folosire - BEC LED VINTAGE E27 4W GLOB G95 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Csaba S. · 27 decembrie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Vintage E27 4W Glob G95 2500K? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















