ZoomBec Led Vintage E27 7W Avocado ST64
Cod: BLVE277WAST64
★★★☆☆3/5 (1 recenzii)Fie ca este folosit intr-un spatiu comercial, restaurant, terasa sau chiar acasa, cu noul Bec Led Vintage E27 7W Avocado ST64 ai parte de caldura, design si totodata de o atmosfera primitoare. Are o durata de viata de 15000 ore si o garantie de 2 ani.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Pendul E27 Vintage Cupru
-10%Bec Led Vintage E27 8W Glob G125
-30%Bec Led Amber E27 8W ST64 2500K
-30%Panou Led 48W 600X600Mm Aplicat
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri Vintage |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Fumuriu transparent |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Avocado |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 7W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COG LED |
| Unghiul de lumina | 300 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Vintage E27 7W Avocado ST64
Din aceeasi gama
Descriere
Becurile LED VINTAGE AVOCADO ST64 DECORATIV ies in evidenta prin lumina calda si prin forma lor avand diametrul de 64 mm. BECUL LED VINTAGE DECORATIV este un model deosebit fata de celelalte modele de becuri clasice sau cele din gama de becuri decorative, datorita sticlei fumurii ce ofera caldura si un aspect vintage.
Caracteristici BEC LED VINTAGE E27 7W AVOCADO ST64 | |
|---|---|
| Model | BLVE277WAST64 |
| Putere | 7W |
| Dulie | E27 |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 650 lm |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2200K |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 64 x 138 mm |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Avantaje si alte caracteristici ale produsului BEC LED VINTAGE E27 7W AVOCADO ST64 | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED VINTAGE E27 7W AVOCADO ST64 | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED VINTAGE E27 7W AVOCADO ST64 | |
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si folosire - BEC LED VINTAGE E27 7W AVOCADO ST64 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
3
1 recenzii
Radu G. · 27 august 2020
Produs de buna calitate, livrare promptă, preț ok.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Vintage E27 7W Avocado ST64? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















