ZoomBec Vintage E27 35W Glob St64 Alb Cald
Cod: BVE2735WST64
Modelul BEC VINTAGE E27 35W GLOB ST64 ALB CALD are o forma sferica, completand perfect gama de becuri VINTAGE filament. Combina cele cinci forme de becuri vintage E27, la inaltimi diferite si vei avea un corp de iluminat decorativ care va capta atentia oricui.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Pendul E27 Vintage Cupru
-10%Bec Led Vintage E27 8W Glob G125
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri Vintage |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | E |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Da |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 1000 ore |
| Forma Bec | Glob |
| Garantie | 30 de zile |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 35W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 330 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Vintage E27 35W Glob St64 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Becurile VINTAGE cu GLOB DECORATIV ies in evidenta prin lumina calda si prin modul si forma in care este dispus filamentul in interiorul globului. Forma BECULUI VINTAGE DECORATIV il face deosebit fata de celelalte modele de becuri clasice sau cele din gama de becuri decorative.
Caracteristici BEC VINTAGE E27 35W ST64 DECORATIV ALB CALD | |
|---|---|
| Model | BVE2735WST64 |
| Putere | 35W |
| Dulie | E27 |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2200K |
| Dimabil | Da |
| Dimensiuni | L - 145 mm, Ø 64 mm |
| Garantie | 30 zile |
Avantaje si alte caracteristici ale produsului BEC VINTAGE E27 35W ST64 | |
|---|---|
|
Aplicatii ale BECULUI VINTAGE EDISON E27 35W ST64 ALB CALD | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC VINTAGE E27 35W ST64 EDISON | |
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si folosire - BEC VINTAGE EDISON DECORATIV E27 35W ST64 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Vintage E27 35W Glob St64 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.















