ZoomBec Led Amber E27 4W ST64 2500K
Cod: BLAE274WST64
Da-i caldura spatiului cu noile Becuri LED Amber E27 4W ST64 in forma de avocado! Acestea au un consum redus si ofera 400 lumeni cu lumina foarte calda 2500K. Becurile au o durata de viata de 30000 ore si pot fi folosite in corpurile de iluminat cu dulie standard E27.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Pendul E27 Vintage Cupru
-20%Bec Led Vintage E27 6W Glob G95
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri Vintage |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Fumuriu transparent |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Avocado |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COG LED |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Amber E27 4W ST64 2500K
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici BEC LED AMBER E27 4W ST64 AVOCADO 2500K | |
|---|---|
| Model | BLAE274WST64 |
| Putere | 4W |
| Dulie | E27 |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 400 lm |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2500K |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 64 x 142 mm |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Avantaje si alte caracteristici ale produsului BEC LED AMBER E27 4W ST64 AVOCADO 2500K | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED AMBER E27 4W ST64 AVOCADO 2500K | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED AMBER E27 4W ST64 AVOCADO 2500K | |
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si folosire - BEC LED AMBER E27 4W ST64 AVOCADO 2500K | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Amber E27 4W ST64 2500K? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















