
Aplica Led Perete 6W Alba Iluminare Sus /Jos Exterior Alb Cald 6219
Cod: ALP6W6219
Tu alegi! In functie de preferinte aceasta Aplica Led Perete 6W Alba Iluminare Sus /Jos Exterior Alb Cald poate fi montata atat la interior cat si la exterior pe fatada casei sau pe gard pentru un iluminat arhitectural deosebit si modern.
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Rezistent la stropire
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-16%Aplica Led Perete 2x3W Ip44 801 Iluminat Sus Jos
-20%Aplica Led Perete 2x5W Ip44 802 Iluminat Sus Jos
-20%Aplica Led Alba 6W Alb Cald De Perete Exterior 606
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Efect Lupa |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP44 |
| Materiale | Aliaj Aluminiu, Geam Sticla, Plastic |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 6W |
| Subcategorie | Aplice LED Perete Arhitecturale |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 90 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led Perete 6W Alba Iluminare Sus /Jos Exterior Alb Cald 6219
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice APLICA LED ALBA 6W ALB CALD DE EXTERIOR | |
|---|---|
| Cod Produs | ALP6W6219 |
| Putere | 6W |
| Forma | Curbata / Dreptunghiulara |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Culoare Dispersor | Clar / Transparent |
| Dimensiuni (L x l x A) | 168 x 80 x 42 mm |
| Grad de protectie | IP44 |
| Unghiul de Lumina | 90 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED ALBA 6W (6x1W) ALB CALD MONTAJ APLICAT | |
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED ALBA 6W (6x1W) ALB CALD MONTAJ APLICAT | |
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Aplice cu LED montate la exterior | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led Perete 6W Alba Iluminare Sus /Jos Exterior Alb Cald 6219? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















