Zoom1 / 7Corp Led 10W Alb Rece / Alb Natural Decorativ
Cod: CL10WD37.5CMXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Disponibil in doua variante de temperatura de culoare natural sau alb rece, CORPUL LED 10W ALB RECE / ALB NATURAL DECORATIV este simplu de instalat datorita accesoriilor de montare cu care este livrat, asigurand efect vizual placut. Putere alimentare 10W.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 10W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 10W Alb Rece / Alb Natural Decorativ
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED DECORATIV 10W MAT |
|
|---|---|
| Model | CL10WD37.5CMXX |
| Putere | 10W |
| Dispersor | Mat |
| Putere de intrare | AC 165-265V |
| Temperatura de Culoare | Alb rece - 6000K / Alb natural - 4000K |
| Luminozitate | 720 lm |
| Unghi de Lumina | 180 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 375 x 75 x 26 mm |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 10W MAT ALB RECE / ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 10W MAT ALB RECE / ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED DECORATIV 10W MAT ALB RECE / ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Măriuț E. · 27 noiembrie 2021
Un produs bun, ușor de montat, raport calitate/preț bun. Recomand
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 10W Alb Rece / Alb Natural Decorativ? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















