Zoom1 / 3Spot Led 14W Ip54 Rotund Rama Alba 1230 Lumeni
Cod: SL14WIP54XX
Spotul LED rotund 14W cu rama albă are o luminozitate de 1230 lumeni și este disponibil cu alb rece, alb natural sau alb cald. Eleganță și funcționalitate într-un singur produs, cu protecție IP54 ce oferă protecție împotriva prafului și a stropirilor de apă.
Specificatii vizuale LED
Praf si stropire limitata
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Praf si stropire limitata
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 110 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 140x60 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni uz casnic / 12 luni uz industrial |
| Grad de Protectie | IP54 |
| Montaj | Incastrat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 14W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 14W Ip54 Rotund Rama Alba 1230 Lumeni
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici tehnice SPOT LED 14W IP54 ROTUND RAMA ALBA 1230 LUMENI |
|
|---|---|
| Cod produs | SL14WIP54XX |
| Putere | 14W |
| Forma | Rotund |
| Temperatura de culoare | Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald |
| Culoare rama | Alba |
| Culoare dispersor | Mat / Alb laptos |
| Dimensiuni | Ø 140x65 mm |
| Dimensiuni decupaj tavan fals | Ø 110 mm |
| Unghiul de iluminare | 120 grade |
| Tensiune de alimentare | 230V |
Alte caracteristici si avantaje SPOT LED 14W IP54 ROTUND RAMA ALBA |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 14W IP54 ROTUND RAMA ALBA CU ALB RECE, CALD SAU NATURAL |
|
|---|---|
|
Recomandari si instructiuni de instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 14W Ip54 Rotund Rama Alba 1230 Lumeni? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.




















