Zoom1 / 3Spot Led 6W Ip54 Rotund 3 In 1 Color Change
Cod: SL6WIP54R3IN1
★★★★★5/5 (1 recenzii)Cu acest SPOT LED 6W IP54 ROTUND 3 IN 1 COLOR CHANGE puteti opta intre cele 3 nuate de culoare: Alb Rece, Alb Natural si Alb Cald. Se poate instala in bai sau la exterior, iar setarea luminii dorite se face din intrerupator prin aprindere/stingere.
Specificatii vizuale LED
Praf si stropire limitata
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Praf si stropire limitata
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Spot Led 6W Rotund Slim Mat Alb Natural

Clema Banda Led 220V
-10%Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Natural
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 70 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 85x30 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP54 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Transformator alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 6W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 6W Ip54 Rotund 3 In 1 Color Change
Din aceeasi gama
Descriere
Cand aprindeti prima oara este alb rece, a doua oara este alb natural iar a treia oara este alb cald, dupa care se repeta in aceeasi ordine.
Caracteristici tehnice SPOT LED 6W IP54 ROTUND 3 IN 1 COLOR CHANGE | |
|---|---|
| Cod produs | SL6WIP54R3IN1 |
| Putere | 6W |
| Forma | Rotund |
| Temperatura de culoare | Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald |
| Culoare rama | Alba |
| Culoare dispersor | Mat / Alb laptos |
| Dimensiuni | Ø 85x35 mm |
| Dimensiuni decupaj tavan fals | Ø 70 mm |
| Unghiul de iluminare | 120 grade |
| Tensiune de alimentare | 85-265V |
Alte caracteristici si avantaje SPOT LED 6W IP54 ROTUND 3 IN 1 COLOR CHANGE | |
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 6W IP54 ROTUND 3 IN 1 COLOR CHANGE | |
|---|---|
|
Recomandari si instructiuni de instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Sc Gerom Electric Srl C. · 6 decembrie 2020
Sunt foarte bune pentru pretul de achizitie Le recomand .
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 6W Ip54 Rotund 3 In 1 Color Change? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















