ZoomAplica Led Alba 24W Concava Lumina Calda Ip65 Senzor Miscare
Cod: ALA24WCLCIP65SM
Cu noua Aplica Led Alba 24W Concava Lumina Calda Ip65 Senzor Miscare poti crea un iluminat de exceptie prin lumina bogata calda emisa. Forma eleganta si aspectul deosebit ofera un design modern, putand fi montata atat la exterior cat si la interior pentru un iluminat decorativ.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 24W |
| Senzor de miscare | Da |
| Subcategorie | Aplice LED Perete Arhitecturale |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led Alba 24W Concava Lumina Calda Ip65 Senzor Miscare
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED ALBA 24W CONCAVA LUMINA CALDA PENTRU EXTERIOR IP65 SENZOR MISCARE
Caracteristici Tehnice APLICA LED ALBA 24W CONCAVA LUMINA CALDA PENTRU EXTERIOR IP65 SENZOR MISCARE | |
|---|---|
| Model | ALA24WCLCIP65SM |
| Putere | 24W |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 3000K |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Dimensiuni | 275 x 110 x 85 mm |
| Unghi de Lumina | 120 Grade |
| Tensiune Alimentare | 220-240V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED ALBA 24W CONCAVA LUMINA CALDA PENTRU EXTERIOR IP65 SENZOR MISCARE | |
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED ALBA 24W CONCAVA LUMINA CALDA PENTRU EXTERIOR IP65 SENZOR MISCARE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led Alba 24W Concava Lumina Calda Ip65 Senzor Miscare? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















