ZoomAplica Led Exterior 15W Rotunda Alb Cald IP65
Cod: AL15WRACIP65
Aplica Led Exterior 15W Rotunda Lumina Calda Ip65 poate fi montata pe peretii exteriori fiind ideala pentru a ilumina stalpi, garduri, terase sau gradini.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Culoare rama | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø230 x 70mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 15W |
| Subcategorie | Aplice LED Perete Arhitecturale |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led Exterior 15W Rotunda Alb Cald IP65
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED EXTERIOR 15W ROTUNDA LUMINA CALDA IP65
Caracteristici Tehnice APLICA LED EXTERIOR 15W ROTUNDA LUMINA CALDA IP65 | |
|---|---|
| Model | AL15WRACIP65 |
| Putere | 15W |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 3000K |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Carcasa | Neagra |
| Dimensiuni | Ø230 x 70mm |
| Unghi de Lumina | 120 Grade |
| Tensiune Alimentare | 220-240V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED EXTERIOR 15W ROTUNDA LUMINA CALDA IP65 | |
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED EXTERIOR 15W ROTUNDA LUMINA CALDA IP65 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led Exterior 15W Rotunda Alb Cald IP65? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















