Zoom1 / 2Amplificator 30A 288W 5-24V Pentru Banda Led RGB
Cod: A30A288WRGB
Pentru surse de iluminat RGB cu tensiune de alimentare intre 5 si 24V, acest Amplificator 30A 288W 5-24V Pentru Banda Led RGB este utilizat pentru amplificarea semnalului unui controller in cazul in care avem o lungime mai mare de Banda LED RGB, in putere maxima de 288W.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
-30%Banda Led 60X5050 14.4W Ip65 Rgb
-10%Transformator Banda Led 360W 30A Ip20 12V
-20%Controler Banda Led Rgb 12A Cu Telecomanda 24
Specificatii tehnice
| Accesorii optionale | Controller Banda RGB cu Telecomanda, Transformator 12V, Mufa legatura Controller RGB - Banda LED RGB, Mufa imbinare, Mufa prelungire |
| Amperaj | 30A |
| Categorie produs | Controllere Banda LED RGB 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Banda LED | 60x5050 14.4W RGB 12V |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 288W |
| Telecomanda | Nu |
| Temperatura de culoare | RGB |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tensiune Iesire | 24V |
| Tensiune Iesire | 12V |
| Tip LED | 5050 |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Amplificator 30A 288W 5-24V Pentru Banda Led RGB
Din aceeasi gama
Descriere
Amplificatorul pentru banda LED RGB are o putere de intrare intre 5 si 12A, echivalentul la 288W sau a 20 metri de Banda cu 60 LEDuri 5050 RGB 12V.
Caracteristici Amplificator 30A 288W 5-24V Pentru Banda Led RGB | |
|---|---|
| Model | A30A288WRGB |
| Putere | 288W |
| Amperaj | 3x10A |
| Tensiune Intrare | 5-24V DC |
| Tensiune Iesire | 5-24V DC |
| Grad de Protectie | IP20 - Interior |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 110x90x24 mm |
Alte caracteristici ale produsului Amplificator 30A 288W 5-24V Pentru Banda Led RGB | |
|---|---|
|
Aplicatii Amplificator 30A 288W 5-24V Pentru Banda Led RGB | |
|---|---|
|
Mod de utilizare a produsului AMPLIFICATOR PENTRU BANDA LED RGB 30A:
A se folosi conform schemei de mai jos !

Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Amplificator 30A 288W 5-24V Pentru Banda Led RGB? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.
















