
Mufa Imbinare Banda Led 5050 14.4W
Cod: IMB10MM5050
★★★★★5/5 (1 recenzii)MUFA IMBINARE BANDA LED 5050 14.4W, are rolul de a realiza prelungirea sau conexiunea intre doua benzi cu 60 LED-uri monocrome de putere 14.4W si cu SMD 5050. Poate fi utilizata pentru aplicatiile de iluminat interior.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Accesorii Banda LED 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Banda LED | 3.6W / 4.8W / 10.8W / 14.4W |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Latime Banda LED | 10 mm |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Clipsare |
| Pret | Sub 50 lei |
| Temperatura de culoare | Toate culorile |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | 5050 |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Mufa Imbinare Banda Led 5050 14.4W
Din aceeasi gama
Descriere
Face legatura rapid intre 2 benzi cu latimea de 10 mm de o singura culoare.
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Dudas A. · 22 ianuarie 2021
Au ajuns în Germania, forte mulțumit, sunteți foarte rapizi cu livrarea.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Mufa Imbinare Banda Led 5050 14.4W? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















