Zoom1 / 4Banda Led Tip "s" 60X2835 4.8W Ip20 Alb Rece
Cod: BLTS4.8WIP20CW
BANDA LED TIP "S" 60x2835 4.8W IP20 ALB RECE are decupaje in forma literei S pe toata lungimea ei, ceea ce o face mult mai flexibila, putand fi utilizata in aplicatii de iluminat mai pretentioase sau in care se trece brusc de la o directie la alta. Aceasta are banda dublu adeziva 3M pe spate iar alimentarea ei se face la tensiune 220V. Pret per metru. Se vinde multiplu de 5 metri.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Accesorii pentru functionare (nu sunt incluse) | Transformator 220V-12V |
| Banda adeziva | Da |
| Cablaj Alimentare | 2 fire x 10 cm |
| Cantitate LED / Serie | 3 LED-uri 2835 |
| Categorie produs | Banda LED 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime Banda LED | 5 m |
| Numar LED-uri | 60 LED-uri pe metru |
| Numar LED-uri / Rola | 300 LED-uri |
| Pachetul contine | Banda LED cu lungimea de 5 metri |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4.8W |
| Silicon | Nu |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | 2835 |
| Transformator recomandat pentru 5 metri | Minim 25W / 2.1A |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led Tip "s" 60X2835 4.8W Ip20 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED "S" 60x2835 4.8W IP20 ALB RECE 12V | |
|---|---|
| Cod produs | BLS4.8WIP20CW |
| Putere | 4.8W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6000-6500K |
| Tensiune Alimentare | 12V DC |
| Tip LED | 2835 SMD |
| Numar LED-uri / metru | 60 |
| Unghiul de Lumina | 120 Grade |
| Latime banda | 8 mm |
| Grad de protectie | IP20 - fara silicon |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Alte caracteristici BANDA LED FORMA S 60x2835 SMD 4.8W ALB RECE IP20 | |
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED FORMA "S" 60x2835 SMD 4.8W IP20 ALB RECE 12V | |
|---|---|
|
Avertismente si instructiuni de instalare BANDA LED TIP "S" ALB RECE 60x2835 4.8W IP20 12V | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led Tip "s" 60X2835 4.8W Ip20 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















